Laupäev, 23. Jaanuar 2021
Kontakt
Roseni 13, 10111 Tallinn
Tel.:+372 667 4695
GSM:+372 503 3313
info@rentacar.ee
location_small.png

Tingimused

Lepingu kehtivus
Iga allakirjutatud leping on siduv - ka juhul, kui Te ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Seepärast soovitame Teil alati enne lepingu allkirjastamist tingimused üle täpsustada.

Vajalikud dokumendid
Rentimisel on vajalik esitada nii kehtiv juhiluba. Rendilepingule kantavad juhid peavad rendilepingu sõlmimisel olema vähemalt 21. aastased.

Täiendav juht rendilepingule
Rendiautot võib juhtida vaid rendilepingule kantud isik. Rentija soovil ja rendilepingus toodud tingimustel võib autot juhtida ka teine isik. Tasu iga täiendava juhi kandmise eest rendilepingule on 3€/ päev.

Rendiperiood
Minimaalne rendiperiood on üks ööpäev ehk 24 tundi. Kui auto tagastatakse rohkem kui 1 tund hiljem eelnevalt kokkulepitud ajast, võidakse kogusummale lisada ühe päeva tasu. Seepärast soovitame rendifirmat aegsasti teavitada võimalikest muudatustest sõiduki tagastamise aja ja/või koha suhtes.

Rendihinnad
Rendihinnad sisaldavad õlide, hoolduse ja kohustusliku liikluskindlustuse maksumust. Mõned sõidukite päevahinnad võivad sisaldada kuni 200km läbisõidu piirangut. Rendi hind ei sisalda autokütuse maksumust. Päeva hind kehtib 24-le tunnile alates rendihetkest. Soovides rentida sõidukit pikemaks ajaks soodsa hinnaga, küsige pikaajalise rendi hindu.

Maksed
Nii eeldatav renditasu kui ka rentija omavastutuse summa broneeritakse üldjuhul vahetult enne rendiperioodi algust rentija krediitkaardilt Lõplik arveldamine toimub pärast sõiduki tagastamist rendileandjale. Tasuda on võimalik enamlevinud krediitkaartidega (Visa, Eurocard, MasterCard, American Express, Diners Club International) ja voucher'itega. Teatud juhtudel aktsepteerime ka ülekandega ning sularahas tasumist. NB! Sularahas tasudes peab rentija esitama kehtiva krediitkaardi (auto gruppide J, L ja V puhul kaks kehtivat krediitkaarti) või tasuma ettemaksu sõltuvalt rendiperioodist ja omavastutuse suurusest (tavaliselt nende kogusumma).

Kindlustused
Rendihinnad sisaldavad avariikindlustust (CDW) ja varguskindlustust (TP) rentija omavastutustutusega kuni 350€ rehvid ja veljed ei ole kindlustatud ning nii rehvide kui ka velgede osas kannab rentnik täielikku materiaalset vastutust.
Sõiduki ärandamise või varguse korral on rentija kohustatud esitama auto võtmed, autoga seotud dokumendid ja raadio eemaldatava esipaneeli. Liiklusõnnetuse korral teatage sellest kindlasti politseisse ja võtke neilt kirjalik tõend kindlustuse jaoks. Kohe tuleb ühendust võtta ka rendifirmaga (kontaktnumbrid leiate rendilepingult).

Roheline kaart
Rohelise kaardi eest täiendavat tasu maksma ei pea.

Sõtimine Eestist väljapoole
Klient ei tohi rendiautoga sõita väljapoole Eesti Vabariigi piire ilma rendifirma kirjaliku nõusolekuta.

Auto seisukord
Sõiduk antakse Teile üle tangituna, pestuna ja tehniliselt korras seisus. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingule või vastavasse ülevaatuseakti, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis autol juba enne olemas olid.

Kütus
Auto antakse Teile üle täis kütusepaagiga. Auto tagastamisel mitte täispaagiga arvestatakse renditasule juurde puuduoleva kütuse maksumus. Iga puuduoleva kütuseliitri hinnaks on ~1,5 EUR (erandina vastavalt kütusemüüjate hetkehindadele, korrutatud koefitsendiga 1,5). Seepärast soovitame enne auto tagastamist kindlasti ka tankida või kasutada kütuse etteostu võimalust. Kütuse etteostu puhul tasutakse täispaagi hind (ilma koefitsendita 1,5) juba sõiduki rentimisel ning tankimine jääb sellisel juhul meie mureks.

Nõuded kolmandatelt isikutelt
Kõik rentniku ja/või auto kasutajate poolt rendiperioodi jooksul põhjustatud nõuded kolmandatelt isikutelt (näiteks liikluseeskirjade rikkumised, parkimistrahvid, viivistasu otsused, auto teisaldamised jms) kuuluvad rentniku ja/või auto kasutajate poolt täielikule hüvitamisele ka tagantjärgi.

Trahvid
Kaotatud autovõtmete dokumentide eest tuleb rentijal tasuda trahv vastavalt autoesinduste hinnapakkumistele või vastavalt ametiasutuste riigilõivu hinnakirjale.

Broneeringu tühistamise eest  vähem kui 24 tundi enne rendiperioodi algust tuleb rentijal tasuda leppetrahvi summas mis võrdub broneeritud sõiduki kahe rendipäeva maksumusega.

Asendusauto
Rendiauto ootamatu tehnilise või muu probleemi korral pakub Rent A Car Estonia Teile tasuta asendusauto.

Auto ettetoomine ja äraviimine
Auto ettetoomine ning äraviimine Tallinna piires ametlikul tööajal (E-R 09:00-18:00) on tasuta. Auto ettetoomine ning äraviimine Tallinna piires väljaspool ametlikku tööaega (E-R 18:00-09:00; L-P 24t) maksab 15€. Auto ettetoomine ning äraviimine väljaspool Tallinna linna maksab 0,5 € / km. Teatud juhtudel ning eelneval kokkuleppel võidakse ettetoomise ja äraviimise tasu mitte rakendada .

Varustus
Kõikidele Rent A Car Estonia sõidukitele on paigaldatud ärandamisvastased seadmed. Maanteede kaardid on kasutamiseks lisatasuta. Talveperioodil on kõik autod varustatud talverehvidega, samuti on kõigil autodel ABS-pidurid ja turvapadjad.

Ööpeävaringne info
Rendilepingu, renditingimuste ning muude rendiga seonduvate küsimuste osas on Teie käsutuses ööpäevaringne infonumber +372 503 3313. Infonumber on kirjas ka rendilepingul.
Tingimused leiate ka rendilepingult.

Rent A Car Estonia jätab endale õiguse muuta tingimusi ja hindasid eelnevalt ette teatamata!

Kõik esitatud hinnad on toodud Eurodes ning sisaldavad käibemaksu (20%).
Administratsiooni paneel
Design and code by Kalle Väravas - Running on Area51 CMS