Reede, 4. Detsember 2020
Kontakt
Roseni 13, 10111 Tallinn
Tel.:+372 667 4695
GSM:+372 503 3313
info@rentacar.ee
location_small.png

Transfeer

Transfeer on juhiga rendi üks erivorm, mis lahti seletades tähendab transporti punktist A punkti B (näiteks lennujaamast hotelli või vastupidi). Sõidu algus- ja sihtpunkti saate ise valida. Transfeere on võimalik tellida vastavalt soovile ja inimeste arvule nii sõiduautodega (sh soliidsed Mercedez-Benz E-klassi autod), minibussidega kui ka suurte reisibussidega.

Transfeer võimaldab Teil keskenduda olulisele ja jätta transport ning sellega seonduv meie hooleks. Transfeer vabastab Teid taksode otsimisest ja tülikast sularahaga arveldamisest ?
Rent A Car Estonia poolt pakutav transfeer toimub korraliku sõidukiga ning eelnevalt kokku lepitud hindadega. Juhid on professionaalsed ning võimelised suhtlema mitmes võõrkeeles. Samuti ajab juht korda piiriületusformaalsused ja on sõidu ajal piltlikult öeldes Teie isiklik assistent.

Seni on transfeer väga populaarne reisikorraldajate ning reisibüroode seas üle maailma, kuid teenus on kiiresti omaks võetud ka Eesti ettevõtete ja asutuste poolt. Transfeer sobib suurepäraselt näiteks Teie ettevõtte väliskülaliste transpordi probleemide lahendamiseks (näiteks transport lennujaamast hotelli, hotellist Teie ettevõtesse jne). See on ka hea võimalus äriinimestele, kuna võimaldab sõidu ajal puhata või valmistuda eelseisvaks kohtumiseks.
Administratsiooni paneel
Design and code by Kalle Väravas - Running on Area51 CMS