Reede, 4. Detsember 2020
Kontakt
Roseni 13, 10111 Tallinn
Tel.:+372 667 4695
GSM:+372 503 3313
info@rentacar.ee
location_small.png

Lisateenused

Superkindlustus (SC)
Saadaval ainult avarii- ja varguskindlustuse (CDW ja TP) ostnud klientidele. Superkindlustuse hinnad on sõidukigrupiti järgmised:
Grupp EC, A, B, C - 14EUR päevas;
Grupp D, E, K, J - 20 EUR päevas;
Grupp V, X, L, LE, S - 35 EUR päevas.
Superkindlustuse aktsepteerimisel on kliendi omavastutus sõiduki vigastuste ja vargus korral korral 75.- EUR. Omavastutuse vähendamine kehtib juhul kui Rent a Car Estonia klient täidab üüri tingimusi, reegleid ja liikluseeskirju .
Juhtumi korral peb klient esitama nõutava kahjuraporti sõiduki vigastuste kohta.

Kindlustuse omavastutus (Non-waivable Excess)
Avarii- ja/või varguskindlustuse vähendab klient oma vastutust sõidukiga juhtuvate avariide ning varguste korral järgmiselt:
Grupp EC, A, B, C, D, E, K, j - 400 EUR;
Grupp V, X, L, LE, S - 600.00 EUR;

Purunenud ja kadunud autoosade eest ning sõiduki vigastuste eest tuleb tasuda vastavalt autoremondi töökoja poolt esitatud varuosade-tööde hinnakirjale, kalkulatsioonile või arvele.
Sõiduki rehvid pole kindlustatud. Rehvi kahjustuse, purunemise või kadumise korral tuleb kliendil tasuda 190EUR.
Sõiduki dokumentide kaotuse eest tuleb tasudatrahv 200.00 EUR

Venemaa ja Valgevene kindlustus
Hinnale lisandub Venemaa/Valgevene avarii- ja varguskindlustuse hind 150.00 EUR rendi kohta.

Sõidukite etteviimine ja äratoomine (Delivery & Collection)
Sõidukite etteviimine ja äratoomine Tallinnas, asuvatesse hotellidesse, sadamate terminaalidesse, kliendi poolt näidatud addressile ajahemikus 09:00 kuni 18:00 tööpäevadel – tasuta.
Sõidukite etteviimine ja äratoomine Tallinnas asuvatesse hotellidesse, sadamate terminaalidesse, kliendi poolt näidatud addressile ning lennujaama on väljaspool ajavahemikku E-R 09:00 kuni 18:00 – 20EUR / kord.
Sõidukite etteviimine ja äratoomine väljaspool Tallinnat lisandub etteviimise ja äratoomise tasule kilomeetri tasu 0,3 EUR.

Juhiteenus (Chauffer Drive)
Juhiteenuse hinnaks on 90.00 EUR 8-tunnise tööpäeva eest, millele lisandub autorendi tasu vastavalt autogrupile. Juhi teenuse korral lisandub rendihinnale ka juhi majutuse ja sõiduki parkimise kulu ning muud kulud (s.h. praamipileti kulu);
Tellides juhi teenust ajavahemikul 18:00 kuni 09:00 tuleb antud ajavahemikul sõidetud iga tunni eest tasuda lisaks 10.00 EUR.

Ühesuunarent
Ühesuunarent on võimalus jätta Rent A Car Estonia'st renditud auto eelnevalt kokku lepitud kohta Eestis või Euroopas.

Kütuse hind (Fuel Charge)
Sõiduk väljastatakse kliendile täis kütusepaagiga. Juhul, kui klient tagastab sõiduki vähema kui täis paagiga, tasub klient iga puuduva kütuseliitri eest puuduoleva kütuse maksumuse – 1,5 EUR / liiter.
tankimise teenustasu lisaks tasuma ei pea,

Ettemüüdud kütus (Fuel Purchase Option)
Teenust pakutakse kõikidele klientidele. Antud teenuse korral ostab klient ette rendilepingu päeval kehtiva Olerex Eesti kütuseketi hinnaga paagitäie kütust. Antud juhul pole klient kohustatud renditud sõidukit tagastama täis paagiga.
Administratsiooni paneel
Design and code by Kalle Väravas - Running on Area51 CMS