Reede, 4. Detsember 2020
Kontakt
Roseni 13, 10111 Tallinn
Tel.:+372 667 4695
GSM:+372 503 3313
info@rentacar.ee
location_small.png

Juhiga rent

meriva.jpgJuhiga rent on mugav võimalus puhkuse või tööreisi ajal puhata ning jätta sõitmise mure meie kanda. Juhi teenuseid saab kasutada sõitudeks lisaks Eestile ja Baltikumile ka mujal Euroopas. Juhiga renti on võimalik tellida nii sõiduautodega (sh soliidsed Mercedez-Benz E-klassi autod), minibussidega kui ka suurte reisibussidega.

e_klass.jpgNagu ka transfeeri ja esindusauto rendi puhul, on Rent A Car Estonia autojuhid professionaalsed ja võimelised suhtlema mitmes võõrkeeles. Juht on sõidu ajal piltlikult öeldes Teie isiklik assistent, ajades korda ka piiriületusformaalsused. Juhiga rent on mugav teenus, mis võimaldab Teil unustada taksodega seotud probleemid - juhiga rent toimub alati eelnevalt kokku lepitud hindadega.

a8_inimestega.jpgViimastel aastatel on mitmed Eesti ettevõtted ja asutused kasutanud juhiga rendi teenust oma klientide ja väliskülaliste asjatundlikuks teenindamiseks. Juhiga rent on ka parimaks võimaluseks puhkuse või tööreisi ajal Eesti ja Baltikumiga tutvumiseks. Teil on võimalik koostada endale meelepärane sõidu marsruut, mille juures oleme alati nõus Teid nõustama Eesti põnevamate kohtade avastamiseks.
Administratsiooni paneel
Design and code by Kalle Väravas - Running on Area51 CMS